Bogata propozycja zajęć tanecznych w studio tańca AD

Rozrywka

Bogata propozycja zajęć tanecznych w studio tańca AD to zajęcia zorganizowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chciałby się rozwinąć ruchowo i tanecznie może sprawdzić, co jest do wybrania. Program lekcje baletu dla dzieci opracowany jest pod kątem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To pozwala czuć im się komfortowo.

Szczegółowy plan zajęć razem z ich opisem znajduje się na stronie www. Można na niej też przeczytać, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Propozycja studia tańca rozszerzona jest również o prezentacje z tańców, jakie mogą być przygotowane na 18tkę, czy jako pokaz na wesele. W spokojnej atmosferze każdy może rozwinąć własne zdolności w tańcu. Nie jest znaczące, czy są to zajęcia dla dzieci, czy treningi dla dorosłych. Kiedy ktoś chciałby wyćwiczyć własne kompetencje taneczne to może wpisać się na zajęcia indywidualne. Na dodatek na zajęcia mogą też zapisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca.

Kiedy ktoś szuka oryginalnego podarunku dla najbliższych, to może zdecydować się na zajęcia urodzinowe. Szkoła tańca zajmuje się także zorganizowaniem urodzin dla dzieci, pełnych ruchu oraz ciekawych zajęć z animatorem. W ofercie umieszczona jest również możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki zostanie zapamiętany na długo. Każdy, kto myśli o tym, żeby wynająć salę, również ma taką możliwość. Wystarczy, że będzie omawiać wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami studia tańca. Dokładny cennik dostępnych usług podany jest na witrynie internetowej. Na zajęcia można umawiać się dzwoniąc albo za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Doświadczeni instruktorzy zadbają o to, żeby każdy mógł się poczuć swobodniej. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chciałby się rozwinąć na kilku płaszczyznach, powinien zapisać się na zajęcia dokładnie w takim studio. O tym, jak sporo dzieje się w studio tańca AD można dowiedzieć się z działu Aktualności na witrynie www.