Firma zajmująca się sprzedażą nowoczesnych zabudów na tarasy

Budownictwo Dom i ogród

Firma jaka zajmuje się dystrybucją nowoczesnych zabudów na tarasy, czyli Monolith może pochwalić się imponującą ofertą. Głównymi towarami są markizy i pergole, aczkolwiek w sklepie firmowym można zaopatrywać się też w systemy przeciwsłoneczne wewnętrzne i wykorzystywane na zewnątrz.

Ponadto, wykwalifikowani pracownicy Monolith oferują również przeglądy. Zapewnione jest to, że jeżeli ktoś zaopatrzy się w wybrany z katalogu produkt, stworzy niezwykły klimat na tarasie. Można będzie na nim odpoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Jednym z elementów prezentujących się wyjątkowo modernistycznie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o zwiększonej sztywności, co pozwoli z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami da się sterować pod dowolnym kątem, co zapewnia możliwość swobodnego regulowania intensywności światła.

Uwagę klientów Monolith zwrócą także refleksole. To innowacyjna forma zabezpieczania pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem. Co ważne, produkt tego typu można zastosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Refleksole bardzo dobrze sprawdzają się na oszklonych powierzchniach pionowych. Szczególną opcję w katalogu stanowią pergole, a więc zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć formę wolnostojącą albo opierającą się. Dostępne są w Monolith w postaci: tekstylnego składanego dachu, zadaszenia w formie obracanych lameli z aluminium lub użytecznego i designerskiego dachu oszklonego. Dzięki nim można stworzyć większą przestrzeń na tarasie. Można czuć się tam w pełni komfortowo, dla przykładu dzięki akcesoriom jakimi są: oświetlenie ledowe czy rolety boczne uniwersalne. Dla właścicieli ogrodów szklanych rekomenduje się natomiast werandy, funkcjonujące jako system ochrony przeciwsłonecznej.