Kępki rzęs do przedłużania

Uroda Zdrowie

Przedłużanie rzęs ma ułatwiać życie i podkreślać głębię oczu. Stylistka rzęs może przedłużyć i wystylizować rzęsy tak, aby oko optycznie się powiększyło. Żadna z metod na doklejanie rzęs nie dorówna jednak naszej naturalnej oprawie oka. Oczywiście, o ile jest odpowiednio zadbana. Długie i mocne rzęsy nie są kwestią genetycznej loterii. Można o nie po prostu zadbać, a wtedy doklejanie rzęs na pasku lub w kępkach naprawdę będzie ostatecznością dla uzyskania teatralnego efektu.

Jak przedłużyć rzęsy?

Kosmetologia zna mnóstwo technik przedłużania rzęs i upiększania oczu. Do najpopularniejszych należą: makijaż permanentny oraz zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Pierwsza metoda ma wiele wspólnego z tatuowaniem. Dlaczego? Ponieważ pod skórę wprowadzany jest czarny tusz lub pigmenty, które imitować mają kreski na powiekach (te same, które codziennie malujemy eyelinerem lub kredką). Jak wygląda zabieg? Kosmetyczka białą kredką rysuje na powiece kreskę, by klientce łatwiej było określić kształt, rozmiar i grubość. Następnie narzędziem podobnym do pistoletu tatuażysty, wprowadza pod skórę substancję zabarwiającą. Makijaż permanentny to dość bolesny zabieg, a skutkami ubocznymi mogą być między innymi ból, opuchlizna lub zaczerwienienie.

Pamiętaj, że rzęsy możesz także przedłużyć w domu. Wystarczy zaopatrzyć się w stosowne produkty. Możesz więc bawić się makijażem w domu! Najpopularniejsze są kępki rzęs, które bardzo często zamawiają klientki. My postaramy się jednak przybliżyć Ci charakterystykę wersji magnetycznych oraz modeli na pasku.

Rzęsy magnetyczne, a wersje na pasku

Rzęsy magnetyczne zakłada się na Twoje naturalne włoski. Bez użycia kleju! To rozwiązanie szybkie, idealnie sla kobiet niecierpliwych, pragnących uzupełnić swój codzienny bądź wyjściowy makijaż.

Rzęsy na pasku mają odrobinę inny charakter. Należy je aplikować za pomocą kleju, a efekt po nałożeniu przypomina ten uzyskany podczas wizyty u stylistki. Sam proces założenia nie jest trudny, ale wymaga odrobinę większej wprawy niż w przypadku rzęs magnetycznych. Jeżeli chcesz wyglądać fenomenalnie, z pewnością wersje na pasku Ci się spodobają.