Latisse vs przedłużanie rzęs – jak wydłużyć rzęsy?

Uroda Zdrowie

Jak wyhodować dłuższe rzęsy: Latisse kontra przedłużanie rzęs. Oczy są zwierciadłem twojej duszy. Naturalnie więc rozwiązanie, jak wydłużyć rzęsy, jest czymś, czego szuka wiele kobiet. Kiedy ktoś patrzy ci w oczy, może wiele o tobie powiedzieć. Obejmuje to Twój wiek.

Z wiekiem Twoje rzęsy przerzedzają się. W rzeczywistości może się to rozpocząć już w wieku 20 i 30 lat. Zanim osiągniesz 60 lat i więcej, Twoje rzęsy mogą się kurczyć i blaknąć.Wtedy nadszedł czas, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Potrzebujesz czegoś, co działa w walce z oznakami starzenia, a nie tylko szybkiej naprawy.

Przedłużanie rzęs to rosnący trend w branży kosmetycznej dla kobiet w każdym wieku. Więcej kobiet chce uzyskać grube, długie, przyciągające wzrok rzęsy, które sprawiają, że twarz wygląda młodziej. Ale czasami przedłużanie rzęs nie zawsze jest najlepszym wyborem, zwłaszcza gdy się starzejesz i boisz się, że wypadną rzęsy. Oto jak wyhodować dłuższe rzęsy produktem, któremu możesz zaufać. To coś więcej niż pozory. Latisse rzeczywiście powiększy Twoje rzęsy i utrzyma je w zdrowiu.

Produkty do zagęszczania rzęs

Możesz kupić bez recepty produkty, które pielęgnują Twoje rzęsy, ale nie gwarantują, że wyrosną Ci grubsze. Przedłużanie rzęs to nowy trend, który próbuje wiele kobiet. W rzeczywistości każdy może uzyskać certyfikat w ciągu weekendu, biorąc udział w szkoleniu. Podczas zabiegu technik nakłada indywidualne, sztuczne rzęsy na każdą z Twoich naturalnych. Odbywa się to indywidualnie, a technik za pomocą pęsety precyzyjnie nakłada każdą pojedynczą rzęsę.

Proces zajmuje trochę czasu i trwa około 3 do 4 tygodni. Możesz również kupić jednorazowe sztuczne rzęsy w lokalnej aptece, ale mogą one być drogie, ponieważ wystarczają tylko na jeden dzień. I mają tendencję do łatwego odpadania.Uzyskanie rozszerzeń może wydawać się realnym rozwiązaniem, ale istnieją pewne przerażające realia związane z tym procesem. Jeśli naprawdę chcesz się nauczyć, jak wyhodować dłuższe rzęsy, chcesz trzymać się czegoś, co może je wyhodować i wypielęgnować.

Prawda o przedłużaniu rzęs

Klej używany do przedłużania rzęs może być niebezpieczny. Bez względu na to, kto wykonuje zabieg, nadal umieszczają klej i pęsety bardzo blisko oczu.

Sam klej do rzęs przyczepia się bezpośrednio do twoich naturalnych rzęs, co może powodować podrażnienia i bolesność. Rozszerzenia te mogą również zawierać szkodliwe bakterie lub wirusy o niebezpiecznych konsekwencjach.

Długotrwałe podrażnienie oczu może również prowadzić do infekcji oczu. W skrajnych przypadkach ciężkie infekcje oczu mogą prowadzić do ślepoty lub ograniczonej widoczności. A potem są horrory o reakcjach alergicznych spowodowanych przez klej. Niektóre kleje zawierają formaldehyd, który jest powszechnym alergenem.

Kilka lat temu aktorka Kristen Chenoweth ujawniła publicznie reakcję alergiczną na klej do rzęs, która spowodowała u niej „usta powieki”. To spowodowało obrzęk, który spowodował pojawienie się warg na jej powiekach.Oprócz potencjalnych infekcji, jeśli nosisz przedłużanie rzęs przez długi czas, może to uszkodzić twoje naturalne rzęsy. Według niektórych ekspertów medycznych może to spowodować ich wypadnięcie.O wiele bezpieczniej jest stosować produkt, który naturalnie i bezpiecznie powiększy Twoje rzęsy.

Latisse na bezpieczny wzrost rzęs

Latisse nie zawiera kleju do rzęs ani szkodliwych przedmiotów umieszczonych blisko gałek ocznych. Zamiast tego jest to serum, które zawiera aktywny składnik bimatoprost. Odżywkę nakładasz na noc u nasady górnych rzęs, a po 4-6 tygodniach zaczniesz dostrzegać duże zmiany. Pełny wzrost następuje po około 16 tygodniach, a Latisse można bezpiecznie używać z makijażem, więc nie musisz się martwić o tusz do rzęs.

Jest zatwierdzony przez FDA i klinicznie udowodniony, że pozwala rosnąć Twoim rzęsom, więc wiesz, że wybierzesz produkt, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Latisse to coś więcej niż tylko przedłużanie rzęs, a jeśli naprawdę chcesz zapuścić rzęsy, to jest to najlepsze rozwiązanie. Podczas gdy przedłużanie tylko doda sztuczne rzęsy, tworząc wrażenie pogrubienia, Latisse faktycznie stosuje rozwiązanie, które je naturalnie powiększa.

Jak dokładnie Latisse wspomaga wzrost rzęs? Oto dwie rzeczy, które robi:

1. Wydłuża czas trwania cyklu wzrostu włosków, dając organizmowi więcej czasu na wytworzenie rzęs.

2. Zwiększa liczbę włosków, które wyrastają Twoje rzęsy podczas cyklu.