Naturalnie odżywione rzęsy

Uroda Zdrowie

Sprawdź: Naturalnie usuń makijaż: Przed pójściem spać usuń cały makijaż, aby Twoje rzęsy pozostały czyste. Spanie z makijażem to zły nawyk, nie tylko szkodzi zdrowiu rzęs, ale może powodować podrażnienia i infekcje oczu. Unikaj pozostawiania tuszu do rzęs na rzęsach przed snem.

Może gromadzić bakterie. Przeczytaj nasz wcześniej połączony samouczek dotyczący demakijażu za pomocą naturalnych produktów. Szczotkuj rzęsy: istnieją specjalne grzebienie do delikatnego szczotkowania rzęs. Podobnie jak twoje włosy, trzeba je czesać.

Po prostu robiąc to, zauważysz już średnio-/długoterminowe wydłużenie.

Uważaj na swoją dietę: Jak widzieliśmy wcześniej, dysfunkcyjna dieta może powodować przerzedzenie i łamanie rzęs. Unikaj tzw. fast foodów, fast foodów, pełnych tłuszczów nasyconych, przetworzonej i bogatej żywności oraz cukru. Zawsze wybieraj pełnoziarnistą wersję żywności i ograniczaj do minimum cukier i gluten. Im bardziej naturalny, tym lepiej.

Jesteś tym co jesz

Stosuj Naturalne Olejki: oprócz nawilżania włosków, stymulują wzrost. Organiczny olej kokosowy możesz nakładać na swoje rzęsy, aby uzyskać nawilżone, zdrowe i wolne od bakterii (ponieważ olejek ten ma bogate właściwości antybakteryjne). Użyj czystego bawełnianego wacika do nałożenia (upewnij się, że nie dostajesz zbyt dużo oleju do oczu).

Zastosuj zieloną herbatę: oprócz tego, że jest doskonałym środkiem odchudzającym i oprócz wielu korzyści zdrowotnych, możesz nakładać zieloną herbatę miejscowo na oczy, aby Twoje rzęsy były piękniejsze i zdrowsze.

W tym celu wystarczy nałożyć trochę mrożonej zielonej herbaty za pomocą wacika w okolice rzęs.

Uzyskaj masaż powiek: lekki masaż olejem kokosowym (i czystymi dłońmi) może stymulować przepływ krwi do mieszków włosowych, dzięki czemu składniki odżywcze są bardziej dostępne dla twoich rzęs. Dzięki temu stają się grubsze, dłuższe i zdrowsze. Powinieneś używać opuszków palców i wykonywać okrężne ruchy z delikatną intensywnością.

Rób to przez pięć minut, dwa razy dziennie, przez około trzy miesiące. Wtedy zobaczysz niesamowite rezultaty. Przemysł farmaceutyczny chce zająć miejsce tuszu do rzęs i sztucznych rzęs. Wczoraj pojawił się Latisse, produkt, który obiecuje dłuższe, ciemniejsze i grubsze rzęsy po 16 tygodniach codziennego stosowania.

  1. Substancja czynna, bimatoprost, jest stosowana w kroplach do oczu przeciw jaskrze (podwyższone ciśnienie w oku).
  2. Ponieważ stwierdzono, że lek zwiększa rzęsy, firma Allergan, producent leku, zmienił jego prezentację na zastosowanie kosmetyczne.
  3. Produkt, który trafi do aptek 11-go, nakładany jest jako eyeliner. Pakiet na 50 dni kuracji kosztuje 156 R$ i zawiera 100 jednorazowych szczoteczek (po jednej na każde oko).
  4. Wśród działań niepożądanych zgłaszanych przez użytkowników kropli do oczu jest ściemnienie powiek i tęczówki, w przypadku pacjentów z niebieskimi oczami. Wpływ na tęczówkę był nieodwracalny.

Według dermatologa Shirlei Borelli, który zaprezentował produkt prasie, należy zachować ostrożność podczas aplikacji. „Dlatego potrzebujesz recepty od lekarza”.Siedem prostych wskazówek, jak uzyskać pełniejsze rzęsy bez przedłużaniaNie zawsze konieczne jest używanie sztucznych rzęs, aby mieć pełne i gęste rzęsy. Wystarczy poprawnie nałożyć (i usunąć) tusz do rzęs

Okolice oczu zyskały nowy poziom po konieczności stosowania masek ochronnych, które zakrywają znaczną część twarzy i zapobiegają Covid-19. W „nowej normalności” rzęsy zyskały status bohaterki. Aby mieć pełne i gęste rzęsy, nie zawsze konieczne jest przedłużanie. Wystarczy odpowiednio nałożyć tusz do rzęs i skorzystać z kilku prostych wskazówek, które odmienią makijaż. Triki obowiązują od aplikacji do momentu zdjęcia maski.

  1. Kasy!
  2. Połącz wiele masek

Używanie różnych produktów do zdobienia rzęs sprawia, że ​​efekt jest jeszcze piękniejszy,

według profesjonalnej wizażystki Laramie Glen w wywiadzie dla gazety The Sun. „Każda maska ​​ma swój cel. Niektóre wydłużają się, a inne zwiększają grubość i objętość”.

Połącz więc więcej niż jedną alternatywę, aby uzyskać niezwykły wygląd, nie zapominając o wyschnięciu pierwszej warstwy przed nałożeniem kolejnej.

Najpierw dolne rzęsy

Nałożenie tuszu na górne rzęsy przed dolnymi to typowy sposób nakładania produktu. Jednak w rzeczywistości ideałem jest nałożenie go najpierw na dolne rzęsy, aby zapobiec rozmazywaniu twarzy podczas nakładania go na górne (kto tego nie robi, prawda?).

Zastosuj zygzakiem

  1. Aby rzęsy były gęstsze i grubsze, najlepiej nakładać tusz do rzęs ruchem zygzakowatym. Według założycielki i dyrektor generalnej bloga Makeup Geek, Marlena Steel, pomaga to uzyskać falisty efekt.
  2. Aby rzęsy były gęstsze i grubsze, najlepiej nakładać tusz do rzęs ruchem zygzakowatym. Według założycielki i dyrektor generalnej bloga Makeup Geek, Marlena Steel, pomaga to uzyskać falisty efekt.

„Powtarzaj, aż uzyskasz rzęsy tak gęste, jak chcesz. Ogólnie potrzebne są dwie do trzech warstw. Jeśli chodzi o dolne rzęsy, pochyl głowę lekko do przodu, aby tusz do rzęs nie opadał na policzek.”