Nowatorskie oraz niedrogie w eksploatacji wyjście w zakresie zasilania – stacje transformatorowe Elektrobud

Budownictwo Dom i ogród

Innowacjnym oraz niedrogim w eksploatacji pomysłem w dziedzinie zasilania są stacje transformatorowe wykonane przez zakład ELEKTROBUD. Tego typu stacje mogą być usytuowane w budynkach, na halach produkcyjnych, pod zadaszeniem albo nawet na zadaszeniu.

Koncept każdej stacji jest wykonany na sposób zindywidualizowany, zależnie od oczekiwań zleceniodawcy. Przemysłowe stacje transformatorowe ICZ – E pozwalają na otrzymanie wymiernych oszczędności, gdyż zmniejszą się koszty budowy układu zasilania, a także koszty powiązane ze stratami energii elektrycznej. Każda taka stacja transformatorowa zostaje zamieszczona w metalowej osłonie, mającej łatwą do rozbudowania postać. Imponującą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo w czasie zastosowania potwierdzają certyfikaty nadane stacjom od podanego wytwórcy.

Klienci decydują o tym, gdzie dokładnie stacje mają być posadowione oraz jaki ma być ich kształt. Jeżeli przykładowo ktoś nie posiada zbyt wiele miejsca przeznaczonego na ten cel to może zdecydować się na to, żeby eksperci zbudowali dla jego firmy stację piętrową.

Można również podczas rozmowy z przedstawicielami firmy samodzielnie podejmować decyzję odnośnie koloru stacji transformatorowej. Eksperci zajmują się z kolei doborem wszystkich elementów w taki sposób, aby w pełni odpowiadały zapotrzebowaniu energetycznemu konkretnego przedsiębiorcy.

Precyzyjna analiza oczekiwań zleceniodawcy ma miejsce w czasie pierwszej konsultacji, dzięki czemu można uzyskać świetne rezultaty. Różne rozwiązania można oglądać na witrynie firmowej. Natychmiastowo właściciele firmy będą mieć wgląd do oszacowania kosztów, zdjęć a także specyfikacji technicznej.

Jeżeli w prezentowanym budynku pojawi się stacja transformatorowa można także oczekiwać na to, że nie będzie potrzeby wyznaczyć stref oddzielania pożarowego. W pobliżu takiej stacji mogą również mieć swoje stanowiska pracownicy, ponieważ przez metalową osłonę nie przechodzi pole elektromagnetyczne.