Profesjonalny i bezpieczny w użytkowaniu osprzęt dla fryzjerów

Uroda Zdrowie

Przedsiębiorstwo Progress oferuje nowocześnie zaprojektowany a także bezpieczny w stosowaniu osprzęt fryzjerski. To dzięki niemu właściciele atelier fryzjerskich mają okazję oferować układanie włosów na wiele sposobów. W rezultacie, można stworzyć dużo cudownych fryzur, a klienci i klientki będą zadowoleni z tego, że wszystko odbywa się przy zastosowaniu innowacyjnego i niezawodnego sprzętu. Efekt stylizowania włosów także okaże się zachwycający. Każdy musi zainwestować w sprzęt fryzjerski imponującej wartości użytkowej, który bezzwłocznie przełoży się na renomę danego salonu. Do zwykle kupowanych produktów wliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki oraz trymery. Doskonale działające akcesoria będzie można wykorzystywać przez kilka lat, zapewniając komfortową pracę zatrudnionym fryzjerom w danym salonie.

W hurtowni Progress można zaopatrzyć się nie tylko w sprzęt dla fryzjerów, ale także w akcesoria, które okazują się konieczne do jego prosperowania. Są to: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty a także rękawiczki termiczne. Każdy, kto dopasuje w hurtowni Progress sprzęt dla fryzjerów ma możliwość kupowania indywidualnie przystosowanych akcesoriów, dogranych do tego, jaką powierzchnią dysponuje fryzjerka w zakładzie.

W dodatku, osprzęt będzie można dopasować także do gabarytów fryzjerów zatrudnionych w konkretnym zakładzie. Nowoczesny sprzęt fryzjerski dostępny jest z gwarancją producencką. Można w takim razie liczyć na jego bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas. W przypadku, gdyby zamawiający miał jakiekolwiek pytania co do funkcjonowania konkretnego osprzętu, zawsze może go wysłać do producenta.

Punkt obsługi klientów jest w tym miejscu na imponującym poziomie. Prace serwisowe wykonywane są sprawnie, czyli nie trzeba się martwić, że na długo pozostanie się bez sprzętu w zakładzie. Poszczególne gadżety można zakupić od znanych producentów, biorąc pod uwagę parametry takie jak: funkcjonalność sprzętu, opcja zastosowania akcesoriów dodatkowych, zastosowana powłoka płytek, rodzaj zasilania, albo zakres mocy gadżetu.