Rzetelnie wykonywane grawery kablowe

Biznes

Rzetelnie zrobione oznaczniki na kable to domena zakładu GRAWO. Wykonanie technologią grawera laserowego daje pewność, iż oznaczniki będą nie tylko solidne, lecz również estetyczne. Na oferowanych oznacznikach mogą znaleźć się dowolne charakterystyki albo symbole. Do produkowania wykorzystywane są wysokiej jakości laminaty, uodpornione na wpływ warunków pogodowych oraz na promieniowanie UV.

Klienci mogą także decydować się na robienie oznaczników w pozostałych wymiarach a także z innym układem otworów. Fakt, iż zlecenia są personalizowane ceniony jest przez wielu zleceniodawców, którzy cenią to, że w rezultacie zamówienie będzie prezentowało się precyzyjnie tak jak im będzie zależało. Składając zamówienie, wystarczy podawać istotne wiadomości co do wymiaru oraz koloru. Należy również podawać tematyka, jaka ma znaleźć się na tablicy. Barwy, w jakich są udostępnione tabliczki to: srebrny, żółty, czerwony, niebieski, zielony, biały oraz czarny.

Oznaczniki kablowe można zamawiać również w dowolnej ilości. Najczęściej czas realizacji zlecenia nie jest dłuższy i wynosi od jednego do pięciu dni roboczych. To, ile będzie wynosić dokładnie zależy od liczby zamawianych oznaczeń. Informacje na ten temat otrzyma się od razu, kiedy tylko eksperci zapoznają się z tym, co mają do robienia. Kiedy tabliczek jest rzeczywiście wiele, to termin realizacji wyznaczany jest na indywidualnych zasadach. Oznaczniki służące do opisu przewodów i kabli a także zacisków łączeniowych w miejscach ich poprowadzenia oraz podłączenia w celu jednoznacznej identyfikacji sprawdzają się idealnie. I klient nie musi się obawiać, że będą niewidoczne. Każdy typ oznacznika jest świetnie scharakteryzowany, czyli nikt nie ma problemu, aby finalnie wybrać taki, jaki spełni jego wymagania.

Na każdym z etapów współpracy można również dowiadywać się regularnie, jak zamówienie jest zrealizowane. Zleceniodawcy cenią współpracę i polecają wskazaną firmę pozostałym osobom. Mają świadomość, że otrzymają stricte to, o co im chodzi.