Solidne prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów

Biznes Finanse

Rzetelne poprowadzenie KPiR ma do zaoferowania księgowa Justyna Mąkosa swoim przedsiębiorcom. Jest to uproszczony rodzaj ewidencji, wykorzystywany w uproszczonej księgowości. Dzięki księdze przychodów oraz rozchodów można ustalić zobowiązania podatkowe konkretnej firmy albo osoby. Firma znana w dziedzinie księgowości zajmie się opracowaniem wszystkich ewidencji oraz rozliczeń. W zakresie usługi wykonane będą czynności takie jak: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z US i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz elektroniczna wysyłka deklaracji podatkowych.

Justyna Mąkosa systematycznie będzie wprowadzała uzyskane przychody, wydatki i zakupy przedsiębiorstwa, w oparciu o faktury jakie otrzyma od zleceniodawcy. Na takiej podstawie przygotuje dla niego zobowiązania podatkowe, jakie następnie przedłoży do sprawdzenia. Przedsiębiorcy, którzy będą zdecydowani na skorzystanie z takiej usługi mogą oszczędzić sporo czasu.

W dodatku, mogą także oczekiwać, że wszystko będzie wykonane właściwie. Nie będzie mowy o jakichkolwiek niedopatrzeniach. Warto w takim razie składać pytanie ofertowe, by przekonać się, na jakich zasadach przebiega współpraca z księgową. Usługą, z jakiej tak samo często korzystają klienci jest pełna księgowość. Wiedzą oni, że otrzymają dokładne ewidencjonowanie przychodów i kosztów, jakie będzie opracowane profesjonalnie i w terminie.

Pełna księgowość obejmuje wartość majątku wziętą pod uwagę w: wyposażeniu, środkach trwałych, towarach oraz na kontach i w gotówce. To umożliwia uzyskać kompletny zarys sytuacji finansowej konkretnej firmy. Jest to znaczące dla przedsiębiorców początkujących, jak i mających doświadczenie. Precyzyjne dane analityczne regularnie optymalizują skuteczność rozporządzania procesami przepływu finansowego w konkretnej firmie, jaką opiekuje się księgowa. Pełna księgowość jest w dodatku niezbędna do oceniania aktualnej kontroli sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz analizy zysków i strat.